ЖК «Златоуст»

Житловий будинок бізнес класу «Златоуст» розташований в історичній частині міста Києва. Незважаючи на те, що Ви перебуваєте в центрі міста тут тихо і затишно. Вигідне розташування дозволяє мешканцям ЖК «Златоуст» користуватися високорозвиненою інфраструктурою даного району.

Адреса м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Златоустівська, 47-49
Статус: будинок зданий і заселений
Клас: бізнес клас
Загальна площа:
19 950м2
Поверховість: 22 поверхи

Виберіть один з восьми ракурсів
аерозйомки з оглядом в 360 градусів

Аерозйомка

Тераси

В житловому комплексі «Златоуст» присутні унікальні планування квартир з терасами. Нижче представлені варіанти освоєння простору терас для відпочинку, творчості і занять спортом.

Тераси

Інфраструктура

Житловий будинок "Златоуст" розташований в історичній частині міста Києва. Незважаючи на те, що Ви знаходитеся в центрі міста тут тихо і затишно. Вигідне місцерозташування дозволяє мешканцям ЖК "Златоуст" користуватися високорозвиненою інфраструктурою цього району.

Поблизу розташовано безліч супермаркетів, мережа магазинів брендових марок, у тому числі і ТЦ "Україна", так само учбові і медичні установи. Наявність об'єктів культурного відпочинку - в 5 хвилинах ходьби Національний Цирк, в 10 хвилинах зелена зона - ботанічний сад, ст.м. "Університет".

ЖК «Златоуст»