Курортно-оздоровчий комплекс

2-х поверховий готельний комплекс з цокольним поверхом, що складається з 4-х блоків:
Блок А – ресторан, пральня, адмін. приміщення;
Блоки Б і В – готельний комплекс на 120 місць;
Блок Г - 2 сауни з приміщеннями для відпочинку та котельні

Стан: інвестиційні проекти
Назва: Буковель Курортно-оздоровчий комплекс
Адреса: с. Буковель, Яремчанський р-н, урочище «Вишні», Карпати
Загальна площа:3140 м²

Місцерозташування

Гірськолижний курорт Буковель знаходиться біля підніжжя однойменної гори, в с.Поляниця Яремчанської міськради, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30 км від м.Яремче, і 100 км. від Івано-Франківська.
Казкові пейзажі, кристально чисте повітря, унікальні пам'ятники історії і культури, самобутні риси народного мистецтва залучають гостей. Буковель - один з найбільших в Івано-Франківській області гірськолижних курортів, розташований біля села Поляниця. Село починається в 4 км від головної траси Львів - Івано-Франківськ - Рахів - Ужгород (А-265).

Поруч знаходяться дві високі гори Синяк (1665 м) і Хом'як(1542 м), сполучені між собою полониною, які в силу своєї доступності дуже привабливі для сходжень широкому колу любителів активного відпочинку. Завдяки вигідному розташуванню і сприятливим природним умовам сніг тут випадає рано і у великій кількості. У поєднанні з раціональною та ефективною роботою з підготовки трас (ратраки, системи штучного засніження схилів) снігове покриття тут чудове і зберігається з грудня по кінець квітня. На території курорту діють бугельні, дво- і чотирьох-крісельні підйомники і мультиліфти. Загальна довжина трас 50 000 м. До послуг відпочиваючих пункти прокату гірськолижного спорядження (гірські лижі, бігові лижі, сноуборди), лижна школа, дитяча лижна школа. Відпочинок на гірськолижному курорті «Буковель» буде корисний для людей будь-якого віку. Клімат Українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода, пейзажі радують око в будь-який час року позитивно впливають на всі системи організму.

Карта

Опис ділянки

Земельна ділянка площею 0,5 га відведена для будівництва готельного комплексу
(рекреаційно-комерційне призначення, гірські лижі, велоспорт) знаходиться в с.Поляниця, урочище"Вишні", Яремчанської міськради. Можлива зміна призначення ділянки під будівництво індивідуальних апартаментів.

Ділянка вільна від забудов, рельєф спокійний, з нахилом на південь. Генпланом передбачено чітке зонування території на парадну, рекреаційну і господарські зони. Перепад висот - 6,5 м. У місцях перепаду по рельєфу виконані підпірні стіни і зовнішні сходи з пандусами. Під'їзд- від існуючої дороги.

Показники проекту

Проектом передбачено 2-х поверховий готельний комплекс з цокольним поверхом, що складається з 4-хблоків різного функціонального призначення.
Блок А: пральня, ресторан на 44 посадочні місця, адміністративні приміщення;
Блок Б, В: приміщення готельного комплексу на 120 місць.
Блок Г : - дві сауни з приміщеннями для відпочинку і котельні.
Водопостачання об'єкту здійснюється від запроектованої артезіанської свердловини.
Загальна площа комплексу - 3140 м2.

Реалізація (стадії) проекту

На сьогоднішній день виконано робочий проект, який пройшов комплексну державну експертизу і оформляється дозвіл на будівництво