Про компанію

Будівельна компанія Міськбудінвест створена в 2001 році. Надійність і професіоналізм компанії, прозорість у відношенні з партнерами і якісний менеджмент дозволяють компанії займати конкурентні позиції на ринку новобудов Києва і Київської області, а так само в містах і регіонах України.

Міськбудінвест - девелопер повного циклу, що виконує функції інвестора, забудовника, генпідрядника і продавця.

Проектний портфель девелоперського бізнесу компанії «Міськбудінвест» налічує понад 1,0 млн. кв. метрів реалізованих і поточних проектів житлової і комерційної нерухомості від економ класу до класу premium.

  • Більше 19 об'єктівбільше 19 реалізованих об'єктів житлової та комерційної нерухомості
  • 19 років на ринкудозволили поповнити девелоперським портфель компанії десятками великих і середніх проектів різного призначення
  • Історія проектів19 завершених об'єктів загальною площею 295 000 м2

Співпраця у сфері
готельного бізнесу

В індустрії гостинності компанія Міськбудінвест працює з найбільшим міжнародним готельєром групою AccorHotels (Франція) один з лідерів світового готельного ринку, який і в Україні впроваджує свої стандарти і технології, застосовувані в готелях мереж Ibis, Adagio і ін

Компанії вже мають досвід спільної роботи в рамках зведення першого тризіркового готелю під брендом ibis в Києві, ibis Kiev City Center, відкритого в 2011 році.

Результатом успішної співпраці Групи з українською компанією «Міськбудінвест», в 2018 році відбулося відкриття другого готелю ibis Kiev Railway Station, який розташований в діловому центрі міста, в безпосередній близькості до Центрального залізничного вокзалу.

Разом ми змогли зміцнити свою позицію у важливому туристичному сегменті і запропонувати гостям Києва ще один якісний варіант розміщення за доступною ціною.

Наші партнери

НазваОпис діяльності
Accor Hotels ФранціяAccor Hotels ФранціяМіжнародний готельний оператор - в управлінні близько 5 000 готелів по всьому світу. Торгові марки «Sofitel» «Novotel», «Pulman», «Mercury», «Ibis», «Adagio» та ін.
КовальськаКовальськаЛідер на ринку будівельної галузі України
ОщадбанкОщадбанкДержавний ощадний банк, є одним з найбільших банків країни.
ТОВ «Газова будівельна компанія»ТОВ «Газова будівельна компанія»Проектування, будівництво та обслуговування нафто - і газопроводів
ПАТ ДОК - 7 ПАТ ДОК - 7 Стратегічний партнер. Виробництва виробів їх дерева, металопластику та алюмінію. Продукція компанії (двері, вікна, меблі та ін) представлена в готелях: «Ібіс Київ Центр», «Ібіс Стайлз Львів» «Ібіс Київ ЗАЛІЗНИЧНИЙ Вокзал» та ін.
ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ активами "Енергобудлізинг" пайового інвестиційного фонду "Інформаційні технології" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ активами "Енергобудлізинг" пайового інвестиційного фонду "Інформаційні технології" Управління фінансами, інвестиційна діяльність, операції з цінними паперами.