Котеджне містечко

Котеджне містечко розташоване в районі Лісової Бучі, в чарівній лісопарковій зоні. Хвойні зелені насадження підтримують відносно рівний добовий хід температури, чистоту та ароматизацію повітря, насиченість його киснем і парами хвої.

Адреса: Київська область, м. Буча, вул. Грибоєдова, 1а

Розташування

Інфраструктура

На ділянці серед вікових сосен запроектовано розміщення 11-ти 2-х поверхових комфортабельних котеджів, відкрита автостоянка на 38 автомобілів, артезіанська вода свердловина для забезпечення комплексу. Всі споруди комплексу обладнані сучасним інженерним обладнанням. Рівень благоустрою території, яка розташована серед мальовничої природи, відповідає високим вимогам комфорту. Безпека і спокій проживання в комплексі забезпечується цілодобовою охороною.

Опис об'єкта

Кожен котедж-це 2-поверхова архітектурна споруда з прибудованим стоянковим місцем для автомобіля. Індивідуальність кожному котеджу надає оригінальне поєднання оздоблювальних матеріалів. Декоративна штукатурка з фарбуванням фарбами світлих кольорів в поєднанні з облицюванням природним каменем цоколя і окремих ділянок стін