Курортно-рекреаційний комплекс

4-х поверховий готельний комплекс на 125 осіб з площею 2782,8 м2; комплекс харчування на 75 місць з оздоровчим блоком (тренажерні зали, сауна, кафе, басейн) площею 838 м2; 4 котеджу площею 386,4 м2.

Стан: інвестиційні проекти
Назва: смт.Шацьк Курортно-рекреаційний комплекс
Адреса: смт.Шацьк, Шацький район, урочище «Гряда», Волинської обл.

Місцерозташування

Мальовничі природні ландшафти, значна «мозаїчність» рослинного і тваринного світу, величезні лісові масиви і, звичайно ж, озера з кришталево чистою водою - завдяки всьому цьому в Шацькі озера щорічно приїжджають десятки тисяч мандрівників як з країн СНД, так і з ближнього зарубіжжя, щоб поправити своє здоров'я, насолодитися первозданною красою природи, відпочити душею і тілом. Шацьк - районний центр, розташований на північному заході Волині у безпосередній близькості до українсько-польського державного кордону. Перша письмова згадка про нього датована 1410 роком, коли польський король Ягайла послав мисливців в шацькі ліси для заготівлі м'яса на військові потреби. У 1595 році Шацьк згадується як містечко. До прадавніх поселень відносяться такі села району, як Світязь, Пульмо, Піща, Острів'я.

Сьогодні Шацьк багатьом відомий завдяки Національному природному парку «Шацькі озера». У межах Шацького Національного природного парку сконцентрований найбільший потенціал рекреаційних ресурсів. Парк являє собою десятки унікальних найчистіших озер, мальовничу природу, своєрідний рослинний і тваринний світ, цілющий клімат. Всього ж на Волині нараховують ні багато, ні мало - 220 озер, причому 22 з них знаходяться в межах Шацького національного природного парку. Умовно їх прозвали Шацькими, оскільки вони розташовані поблизу селища Шацьк. Але у кожного - своя назва: Світязь, Пулемецьке, Луки, Люцимир, Острів'янське, Кримне, Пісочне та ін. Найбільше з них - Світязь. А під назвою Святе в парку є цілих 9 озер.

Область має значні рекреаційні ресурси: помірно-континентальний клімат, різноманітний ландшафт, ліси, велика кількість озер, родовища лікувально-торфових грязей, сапропелів, джерел мінеральних вод, фітолікувальні запаси - все це сприяє організації відпочинку та екотуризму.

Карта

Опис ділянки

Земельна ділянка площею 2,0 га відведена для будівництва курортно-рекреаційного комплексу (бази відпочинку) на 125 відпочиваючих і 4-х котеджів, знаходиться в урочищі "Гряда" пгт.Шацьк, Шацького району, Волинської області біля озера Світязь.

Опис проекту

На земельній ділянці поділеній на 4 зони (житлову, спортивно-оздоровчу, господарську, рекреаційну) пропонується розмістити:
— 4-х поверховий готельний комплекс для відпочивальників на 125 чоловік з адміністративними приміщеннями площею 2782,8 м2 ;
— комплекс харчування на 75 місць з оздоровчим блоком (тренажерні зали, сауна, кафе, басейн) площею 838 м2 ;

— 4 котеджі для відпочивальників площею 386,4 м2 ;
— трансформаторну підстанцію дизельного типу та приміщення охорони площею 87,6 м2 ;

Реалізація (стадії) проекту

На сьогодні виконано ескізний проект, який пройшов містобудівну раду. Розроблено робочий проект. Оформляється дозвіл на будівництво.