Курортно-оздоровчий комплекс

Стан: інвестиційні проекти

Назва: смт.Славське Курортно-оздоровчий комплекс

Адреса: смт.Славське, Сколівський р-н, Львівська область

Місцерозташування

Цей куточок землі овіяний стародавніми легендами. Недалеко похований древлянський князь Святослав, що загинув тут у 1015 році, а по горах гуляє дух легендарного Олекси Довбуша. Але сьогодні «Славське» відомо, насамперед, як найбільший український гірськолижний курорт. Славське - центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку в мальовничій долині рік Опір та Славка на висоті 501 м. Над рівнем моря. Цей куточок став меккою гірськолижного спорту взимку і центром туризму влітку. Природне розташування хребтів Бескид і Горгани навколо Славського створило унікальний мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігових опадів узимку і стабільним утриманням снігу майже до квітня місяця. Улітку відкриваються прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами на сконах гір, які є запорукою проведення повноцінного відпочинку і оздоровлення. У Славському прокладено кілька гірськолижних трас європейського значення. На них функціонують один крісельний і 15 бугельних підйомників, що піднімають протягом години більш 7 тисяч лижників. Довжина крісельного підйомника на горі Тростян складає 2750 м. Бугельні підйомники, розташовані на цій горі, мають протяжність від 600 до 1200 м. Різноманітність рельєфу і рівня складності трас дозволяють добре відпочити як починаючим аматорам, так і досвідченим спортсменам.

Кращі і найцікавіші траси - на горі Тростян. З цієї гори кататися можна майже у будь-яку сторону - схили там розділяють на західний, північний, центральний і східний. Траси є будь-якого рівня складності, окрім чорних (суперскладних). На центральному схилі прокладена спортивна траса, тому допуск туди часто буває обмежений. А внизу західного схилу розташована так звана "Велика долина чайників" - прекрасне місце для навчання початківців. Біля підйомника є камера схову, де можна залишити речі. А прямо біля трас знаходяться виносні бари, де можна поїсти, випити чаю, каву або гарячого вина.

Ще одна гора Славського - Політехнік - цілком підходить для тих, хто тільки вчиться кататися на лижах або для батьків з дітьми. Схил тут пологий, довжиною близько кілометра. На цій горі два бугельні витяги, один короткий - «Політехнік», інший довгий, на вершину, - «ФМІ».

Карта

Опис передбачуваного проекту

На земельній ділянці пропонується розмістити готельний комплекс, блочного типу, який буде в себе включати: готель на 47 номерів (35-двомісних та 12-одномісних), басейн, паб і ресторан на 60 посадкових місць. Генпланом передбачено чітку планувальну структуру комплексу з урахуванням необхідної функціональної схеми.

Територія комплексу включає в себе стоянки для ресторану готелю і магазини, і відокремлені господарські ділянки. Існуюча транспортно-пішохідна система в даному районі міста дозволяє організацію зручних під'їздів і пішохідних шляхів до даного об'єкта. Існує можливість підключення об'єкта до всіх видів інженерного забезпечення.

Загальна площа забудови - 1230 м2.