відновилюємо роботу

11 april 2022

Шановні інвестори Будівельна Компанія Міськбудінвест з 11.04 відновила роботу в Києві та готується до відновлення будівельних робіт в інших містах на інших об’єктах.

Ми маємо власну потужну проектно-виробничу базу і високопрофесійних фахівців, які володіють сучасними технологіями проектування, мають знання й досвід в сфері будівництва та управління. Це дозволяє нам власними зусиллями, з мінімальним залученням субпідрядників, швидко та якісно здійснювати будівництво житлових та промислових будівель, логістичних терміналів, складів, інших комерційних та адміністративних об’єктів з виконанням всіх завдань замовника.

Також компанія здійснює реконструкцію будівель, ремонт та оздоблення приміщень, адже великий досвід і бездоганна репутація гарантують, відповідність результатів стандартам і правилам.

Новини компанії
21 june 2022
Будівництво об'єктів
Шановні інвестори та потенційні покупці, повідомляємо вам, що компанія повністю відновила будівельні роботи по будинку номер 31 за адресою вул. Євгена Маланюка 101, а...
11 may 2022
МБІ пропонує
Компанія пропонує квартири в готових зданих об'єктах, виконуємо дизайн проект, ремонт, а також пропонуємо широкий вибір вбудованих меблів.
10 may 2022
До відома інвесторів
До відома інвесторів та потенційних покупців! Раді повідомити, що повністю відновлено роботу нотаріусів, та є змога нотаріального оформлення нерухомості. Звертайтеся будь...