відновилюємо роботу

11 april 2022

Шановні інвестори Будівельна Компанія Міськбудінвест з 11.04 відновила роботу в Києві та готується до відновлення будівельних робіт в інших містах на інших об’єктах.

Ми маємо власну потужну проектно-виробничу базу і високопрофесійних фахівців, які володіють сучасними технологіями проектування, мають знання й досвід в сфері будівництва та управління. Це дозволяє нам власними зусиллями, з мінімальним залученням субпідрядників, швидко та якісно здійснювати будівництво житлових та промислових будівель, логістичних терміналів, складів, інших комерційних та адміністративних об’єктів з виконанням всіх завдань замовника.

Також компанія здійснює реконструкцію будівель, ремонт та оздоблення приміщень, адже великий досвід і бездоганна репутація гарантують, відповідність результатів стандартам і правилам.

Новини компанії
11 may 2022
МБІ пропонує
Компанія пропонує квартири в готових зданих об'єктах, виконуємо дизайн проект, ремонт, а також пропонуємо широкий вибір вбудованих меблів.
10 may 2022
До відома інвесторів
До відома інвесторів та потенційних покупців! Раді повідомити, що повністю відновлено роботу нотаріусів, та є змога нотаріального оформлення нерухомості. Звертайтеся будь...
11 april 2022
відновилюємо роботу
Шановні інвестори Будівельна Компанія Міськбудінвест з 11.04 відновила роботу в Києві та готується до відновлення будівельних робіт в інших містах на інших об’єктах. Ми...