Важливо, шановні покупці

24 березня 2020

Шановні інвестори, інформуємо Вас про те, що під час карантину банківська система працює за новими правилами, відкритими будуть лише центральні офіси та головні відділення. Діючі інвестори, які користувалися відділеннями ibox банку, чергові щомісячні платежі зможуть проводити в головному офісі Ibox банку, за адресою, вул. Ділова, 9 а. Також повідомляємо Вас, що будівельно-монтажні роботи на всіх наших объектах йдуть згідно із затвердженим графіком, а відділ продажу продовжує працювати: пн - чт з 9.00 до 17.00, в птн., з 9.00 до 16.00.

Ми також працюємо над додатковими можливими комунікаціямі під час карантину и посилюємо online сервіси. Отримати вичерпну інформацію можна за телефонами або за допомогою онлайн каналів, які присутні на нашому сайті, Telegram, Viber та інші.
Порядок організації переглядів демонстрації квартир, проводимо за попередньою домовленістю та записом.

З повагою, БК МБІ

Новини компанії
13 жовтня 2020
ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛІВ ПРОДАЖУ 14 ЖОВТНЯ
Вітаємо усіх з прийдешнім святом та бажаємо Вам миру і злагоди! Також  повідомляємо, що 14.10. 2020 р., офіс продажу - вихідний.   З  15.10.2020 р., ...
21 серпня 2020
Графік роботи відділів продажу до Дня Незалежності
Шановні покупці! Компанія "Міськбудінвест" повідомляє, що 24 серпня до Дня Незалежності у відділах продажу віхидний.  З 25 серпня працюємо за графіком....
1 червня 2020
Власники квартир розпочинають ремонти
Житловий комплекс "Берестейський" вітає власників нових квартир, які отримали ключі від омріяного житла та вже розпочали ремонти у своіх оселях.