Важливо, шановні покупці

24 березня 2020

Шановні інвестори, інформуємо Вас про те, що під час карантину банківська система працює за новими правилами, відкритими будуть лише центральні офіси та головні відділення. Діючі інвестори, які користувалися відділеннями ibox банку, чергові щомісячні платежі зможуть проводити в головному офісі Ibox банку, за адресою, вул. Ділова, 9 а. Також повідомляємо Вас, що будівельно-монтажні роботи на всіх наших объектах йдуть згідно із затвердженим графіком, а відділ продажу продовжує працювати: пн - чт з 9.00 до 17.00, в птн., з 9.00 до 16.00.

Ми також працюємо над додатковими можливими комунікаціямі під час карантину и посилюємо online сервіси. Отримати вичерпну інформацію можна за телефонами або за допомогою онлайн каналів, які присутні на нашому сайті, Telegram, Viber та інші.
Порядок організації переглядів демонстрації квартир, проводимо за попередньою домовленістю та записом.

З повагою, БК МБІ

Новини компанії
21 серпня 2020
Графік роботи відділів продажу до Дня Незалежності
Шановні покупці! Компанія "Міськбудінвест" повідомляє, що 24 серпня до Дня Незалежності у відділах продажу віхидний.  З 25 серпня працюємо за графіком....
1 червня 2020
Власники квартир розпочинають ремонти
Житловий комплекс "Берестейський" вітає власників нових квартир, які отримали ключі від омріяного житла та вже розпочали ремонти у своіх оселях.
6 квітня 2020
Житловий комплекс для однодумців. Чому це важливо
«Сьогодні смертність від переїдання вище, ніж від нестачі їжі, від старості вмирає більше людей, ніж від інфекційних захворювань [...]. Ми вже не чекаємо, що відповідальність...