Житловий комплекс для однодумців. Чому це важливо

6 квітня 2020

«Сьогодні смертність від переїдання вище, ніж від нестачі їжі, від старості вмирає більше людей, ніж від інфекційних захворювань [...]. Ми вже не чекаємо, що відповідальність за завтрашній день візьмуть на себе якісь вищі істоти. Ми самі творимо своє майбутнє. Головним продуктом економіки 21 століття будуть не озброєння, автомобілі або одяг - а тіло, мізки та інтелект», - професор історичного факультету Єврейського університету в Єрусалимі, автор міжнародного бестселера« Sapiens: Коротка історія людства» Юваль Ной Харари.

Житловий комплекс для однодумців. Чому це важливо

Покупці квартир стають все більш вимогливими при виборі житла в новобудовах. Крім вдалого місця розташування і хороших планувань їм важливо, хто буде жити з ними по сусідству і які цінності розділяти. Все це продумали в ЖК «Берестейський».

Купити квартиру і знайти однодумців - людей зі схожими цінностями, які велику увагу приділяють здоровому способу життя. Вони стежать за харчуванням, небайдужі до спорту, прогулянок на природі і що важливо - намагаються більше часу провести зі своїми рідними. Об'єднання людей зі схожим світоглядом - колівінг - це загальносвітова тенденція, яка зі своїми особливостями прийшла і в Україну.

Колівінг - це різновид спільноти, сенс якого - забезпечення спільного проживання людей зі схожим світоглядом і способом життя. Колівінг дає можливість колективного проведення часу однодумцями в громадських місцях, так само це може поширюватись і на загальні виробничі приміщення та відповідні колективні зусилля, спрямовані на повноцінний сучасний життєвий уклад.

Особливостями колівінга є повне меблювання, включені комунальні послуги (wi-fi, вода, електрика, обслуговування), регулярне прибирання, послуги менеджерів для регулювання взаємовідносин, допомоги при вирішенні проблем, організації заходів. Спільнота однодумців. Колівінг ідеальний для тих, хто змінив місце роботи, студентів, хто працює віддалено, будує новий бізнес, або знайомиться з новим містом.

Місце для однодумців створили в ЖК «Берестейський».

Здорове харчування

Збалансоване харчування - запорука міцного здоров'я. Дотримуватись здорового способу життя - це один з атрибутів статусу. Про правильне харчування розповідають багато дієтологів, але скласти збалансований раціон, правильно приготувати їжу і підрахувати калорії - непросте завдання. Цю проблему вирішили в ЖК «Берестейський», де експерт в сфері збалансованого харчування - компанія Granola Kitchen відкриває свій food бар і буде доставляти мешканцям комплексу здорові і дуже смачні страви. Раціон харчування на цілий день від Granоla Kitchen складений з урахуванням рекомендацій провідних дієтологів і фітнес-тренерів. А головне - він дозволить заощадити свій час. Адже здорове харчування - це інвестиція в своє здоров'я з гарантованою поверненням.

Великий спорткомплекс

Поодинокі київські ЖК можуть похвалитися власним спорткомплексом, де можна поплавати в басейні після насиченого трудового дня або сходити на масаж. Більшості українців доводиться їздити в спортзали, що займає чимало часу. Щоб дістатися до потрібного місця, в дорозі потрібно провести не менше години, підрахували аналітики компанії А + С. За рівнем завантаженості доріг Київ уже обійшов такі мегаполіси, як Нью-Йорк і Токіо. А в найближчі роки ситуація буде лише погіршуватись, тому хороший вихід - купити квартиру в ЖК, де вже вирішена ця проблема. У ЖК «Берестейський» відкриється фітнес-центр площею 2,1 тис. кв м, два басейни - 9,8 м на 25 м для дорослих і окремо - для діток, масажні кабінети, healthy-бари, салони краси. Не виходячи з дому можна буде розслабитися і скористатися реабілітаційними послугами. Все це щодня буде доступно для жителів ЖК «Берестейський».

Не варто забувати, що життя людини залежить від стану здоров'я організму і масштабів використання психофізіологічного потенціалу. Всі сторони людського життя в широкому діапазоні соціального буття, в кінцевому рахунку, визначаються рівнем здоров'я. Здоров'я - безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. Воно є основною умовою і запорукою повноцінного життя. Здоров'я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі, а якщо доведеться, то й витримувати значні перенавантаження. Здоров'я розумно зберігається і зміцнюється власне самою людиною, забезпечує їй довге і активне життя.

Бізнес у будинку

Знайти баланс між роботою і сім'єю можна, відкривши невеличкий бізнес прямо на території ЖК «Берестейський». Наприклад, приміщення можна орендувати під магазин або школу розвитку для діток. Такі об'єкти користуються великою популярністю в новобудовах. Для тих, хто працює віддалено, теж є варіанти. Можна орендувати невеликий офіс, а проводити презентації або зустрічі - в конференц-залах, які відкриються в двох готелях по сусідству з житловим комплексом. Запросити ділового партнера на обід можна в ресторан або лобі-бар готелю. Це дуже зручно для тих, хто цінує свій час і не хоче його витрачати на роз'їзди по місту.

Цілодобова охорона

Якість життя в ЖК багато в чому залежить від рівня обслуговування. У ЖК «Берестейський» продумані всі нюанси - цілодобова охорона і відеоспостереження гарантують безпеку жителів комплексу. На території ЖК розташований дворівневий підземний паркінг, ліфт з якого відразу доставить на потрібний поверх. Мешканцям комплексу не потрібно їздити в ресторан або бар - кілька закладів високого рівня відкриються прямо на території ЖК. Досить спуститися вниз і насолоджуватися денним сонцем на терасі або зустріти захід сонця. Магазини з усім необхідним відкриються на території «Берестейського», що теж дуже зручно для мешканців.

ЖК «Берестейський» складається з чотирьох секцій різної поверховості, в двох із них розташовані квартири. Будинки зведені за монолітно-каркасною технологією, стіни - з цегли, а для вітражів використані двокамерні енергозберігаючі склопакети з алюмінієвими конструкціями. Вікна квартир не виходять на проспект Перемоги, тому шумно не буде. У кожній квартирі встановлені лічильники не тільки на гарячу і холодну воду, але і на опалення. Частина квартир продається з обробкою, що зручно для тих, хто не хоче витрачати час на ремонт.

Ми раді вітати всіх, хто вибрав або має намір придбати квартиру в ЖК «Берестейський». Ми пишаємося, що ви поділяєте наші цінності і станете частиною нашої спільноти!

Новини компанії
21 травня 2021
Передача ключів інвесторам у будинках №30 та №22-25
Шановні інвестори! Раді повідомити, що з 15 червня 2021 року розпочинаємо передачу ключів та підписання договорів з обслуговуючою організацією. За детальнішою...
27 квітня 2021
Графік роботи відділів продажу у святкові дні
Наближаються святкові дні 🎈, тому саме час нагадати вам, нашим любим Клієнтам, про зміни у 📅 графіку роботи відділів продажу БК Міськбудінвест. Офіс на правому березі...
16 квітня 2021
Відкрито бронювання 1- та 2-кімнатних квартир із резерву у ЖК "Берестейський"
Чудова новина від ЖК "Берестейський"! Відкрито попереднє бронювання 1- та 2-кімнатних квартир із резерву. Кількість обмежена. Скоро в наявності зручні...