У Києві відкрили перший готель міжнародного бренду "ibis"

2 вересня 2011

ТОВ «СК Міськбудінвест» спільно з Готельної групою «Accor Hospitality» (Париж, франція — торгові марки «Sofitel», «Novotel», «Mercury», «ibis», «Etap»… інше до 5000 готелів у світі) відкрили у Києві перший готель міжнародного бренду «ibis», який розташований в центрі Києва на бульварі Шевченка.

У готелі 212 номерів обладнаних системою кондиціонування, телевізором, супутниковим телебаченням і безкоштовним Wi-Fi доступом. Також на територій готелю до послуг гостей цілодобовий бар "Rendez-vous «з легкими закусками і різноманітними коктейлями і ресторан» Oopen" з великим вибором вишуканих страв.

Це не перші наші інвестиції в готельні проекти, так як компанія будує ряд об'єктів: рекреаційно-готельні комплекси і бальнеологічні центри на Західній Україні і в Криму. Планується також будівництво готелів класу «преміум» і «бізнес».

До будівництва будівлі, в якому розташований готель «ibis» наша компанія приступила ще в середині 2009 року і закінчило навесні 2011 року. Нагадаємо, що всі з нетерпінням чекали відкриття першого готелю в Києві мережі Accor Hospitality.

Hotel ibis Kiev Shevchenko Boulevard стане четвертим готелем міжнародної мережі у Ківі і першим тризірковим готелем з відомим на весь світ ім'ям. Урочисте відкриття готелю відбудеться в кінці вересня. Ця подія, безумовно, стане значною для готельного ринку України та Києва зокрема.

Новини компанії
21 травня 2021
Передача ключів інвесторам у будинках №30 та №22-25
Шановні інвестори! Раді повідомити, що з 15 червня 2021 року розпочинаємо передачу ключів та підписання договорів з обслуговуючою організацією. За детальнішою...
27 квітня 2021
Графік роботи відділів продажу у святкові дні
Наближаються святкові дні 🎈, тому саме час нагадати вам, нашим любим Клієнтам, про зміни у 📅 графіку роботи відділів продажу БК Міськбудінвест. Офіс на правому березі...
16 квітня 2021
Відкрито бронювання 1- та 2-кімнатних квартир із резерву у ЖК "Берестейський"
Чудова новина від ЖК "Берестейський"! Відкрито попереднє бронювання 1- та 2-кімнатних квартир із резерву. Кількість обмежена. Скоро в наявності зручні...